Her er listen over alle som er påmeldt og har fått plass på jubileumsmiddagen:

Navn  Seksjon  År 
Trond Dolva Rouen 1950 – 1953
Odd Hansen Rouen 1952 – 1955
Jan Ivar Pedersen Rouen 1952 – 1956
Tor Henriksen Rouen 1954 – 1957
Emil Bruusgaard Rouen 1955 – 1957
Helge Kristian Bjaaland Rouen 1959 – 1962
Ottar Torarin Christiansen Rouen 1960 – 1063
Sverre Faafeng Langfeldt Rouen 1960 – 1963
Bjørn Solberg Rouen 1961 – 1965
Harald Mæle Rouen 1962 – 1965
Harald Ulland Rouen 1965 – 1968
Jan Erik Drangsholt Rouen 1965 – 1968
Stein Sjølie Rouen 1965 – 1968
Trond Warloe Rouen 1965 – 1969
Peter Lauritz Bernhardt Rouen 1965 -1966
Nils Petter Lilledahl Rouen 1966 – 1969
Torgeir Sunde Rouen 1966 – 1969
Øyvind Risum Rouen 1967 – 1969
Olav Thorsen Rouen 1967 – 1970
Per Ravna Rouen 1967 – 1970
Jostein Halgunset Rouen 1968 – 1971
Per Tyridal Rouen 1968 – 1971
Roland Hedayat (tidl. Aasmundrud) Rouen 1968 – 1971
Svein Høegh Henrichsen Rouen 1968 – 1971
Tore Bach-Gansmo Rouen 1968 – 1971
Finn Egil Tønnesen Rouen 1969 – 1972
Gustave Brun-Lie Rouen 1969 – 1972
Kristian Nordheim Rouen 1969 – 1972
Claes Reksten Rouen 1970 – 1970
Carl Ihlen Rouen 1970 – 1971
Hans Runshaug Rouen 1970 – 1973
Morten Glasø Rouen 1970 – 1973
Roar Sundby Rouen 1970 – 1973
Dag Sigurd Mæle Rouen 1972 – 1973
Jørn Lemvik Rouen 1972 – 1973
Jakob Roald Larsen Rouen 1972 – 1974
Håvard Bentsen Rouen 1972 – 1975
Jan Borgen Rouen 1972 – 1975
Edvin Schei Rouen 1974 – 1977
Per Skjellaug Rouen 1974 – 1977
Terje Myhre Rouen 1974 – 1977
Thore Mæhlen Rouen 1974 – 1977
Tron Hvaring Rouen 1974 – 1977
Asle Kjetil Øino Rouen 1977 – 1980
Jon Ketil Grønnesby Rouen 1977 – 1980
Erik Storelv Rouen 1977 – 1980
Finn Gustav Skofteland Rouen 1978 – 1981
Ola Øra Rouen 1978 – 1981
Paal Hylin Rouen 1978 – 1981
Thomas Arbo Høeg Rouen 1978 – 1981
Egil Hamarsland Rouen 1978 – 1981
Henning Hunthorp Johansen Rouen 1978 – 1981
Audun Jøsang Rouen 1979 – 1981
Espen Øino Rouen 1979 – 1982
Claus Feyling Rouen 1979 – 1982
Kjell Blydt-Hansen Rouen 1979 – 1982
Tor Mesøy Rouen 1979 – 1982
Jon Arild Olsen Rouen 1981 – 1984
Jørgen Rajan Meisfjord Rouen 1981 – 1984
Lars Nerdrum Rouen 1981 – 1984
Trond Hammervoll Rouen 1981 – 1984
Fredrik Thrane Rouen 1981 – 1984
Jon Ståle Henriksen Rouen 1983 – 1985
Kristel Skorge Bayeux 1983 – 1986
Kristel Skorge Bayeux 1983 – 1986
Øyvind Wæraas Rouen 1984 – 1986
Kjetil Joachim Ødegaard Rouen 1984 – 1987
Njål Vikdal Rouen 1984 – 1987
Gro Waeraas Donjon de Saint Mar Rouen 1984 – 1987
Stål Heggelund Rouen 1985 – 1988
Snorre Lorgen Rouen 1985 – 1988
Anders Naess Rouen 1985 – 1988
Egil Halmøy Rouen 1986 – 1988
Eirik Øra Rouen 1986 – 1989
Thomas Johannessen Rouen 1986 – 1989
Harald Hovland Rouen 1986 – 1989
Einar Broch Johnsen Rouen 1986 – 1989
Bjorn Kierulf Rouen 1986 – 1989
Robert Brennersted Rouen 1988 – 1991
Hege Kristiansen Bayeux 1988 – 1991
Therese Løken Gheziel Bayeux 1988 – 1991
Siri-Anne Mjåtvedt Bayeux 1989 – 1992
Anne Kristin Hjukse Lyon 1989 – 1993
Arnfinn Anda Rouen 1989 – 2002
Christine Henriksen Ødegaard Bayeux 1990 – 1993
Ken Olaussen Rouen 1990 – 1993
Peter Lenda Rouen 1990 – 1993
Kjersti T. Morstøl Lyon 1990 – 1993
Dag Hellesund Rouen 1990 – 1993
Roar Nilsen Rouen 1990 – 1993
Hallgrim Sagen Rouen 1990 – 1993
Roar Nilsen Rouen 1990 – 1993
Hanne Marisdatter Løfsnes Bayeux 1991 – 1994
Andreas Kjeldsberg Pihl Rouen 1992 – 1995
Karl Peter Johansen Rouen 1992 – 1995
Katrine Krekling Bayeux 1992 – 1995
Line Aune Bayeux 1992 – 1995
Martin Sandbu Rouen 1992 – 1995
Peder Pedersen Rouen 1992 – 1995
Trond Elden Rouen 1992 – 1995
Kristine Wessel Bayeux 1992 – 1995
Kay Frode Woll Rouen 1993 – 1996
Martin Daniel Solberg Rouen 1993 – 1996
Monica Claudius Lyon 1993 – 1996
Morten Henriksen Rouen 1993 – 1996
Ole Mattis Nilsen Rouen 1993 – 1996
Sigmund Lazslo Toth Rouen 1993 – 1996
Siw-Heidi Thomas Lyon 1993 – 1996
Helge Restad Rouen 1993 – 1996
Monica Juul-Langseth Bayeux 1994 – 1997
Magnus Mork Rouen 1994 – 1997
Øystein Gautvik Løwer Rouen 1994 – 1997
Jonas Kure Buer Rouen 1994 – 1997
Yoran Sandanger Rouen 1994 – 1997
Solveig Gorset Bayeux 1994 – 1997
Aleksander Askeland Rouen 1994 – 1997
Johanna Kosanovic Bayeux 1994 – 1997
Mari Øygard Bayeux 1994 – 1997
Cathrine Westad Salthammer Bayeux 1995 – 1998
Karl Koefoed Rouen 1995 – 1998
Marit Halonen Christiansen Bayeux 1995 – 1998
Margrethe Bergamål Bayeux 1995 – 1998
Thomas Bigset Rouen 1995 – 1998
Casi Benedikte Lømo Bayeux 1995 – 1998
Petrus Hammer Rouen 1995 – 1998
Mads Haugland Haugen Rouen 1995 – 1998
Beate Sneve Larsen Lyon 1995 – 1998
Eystein Hellstrøm Hoddevik Rouen 1996 – 1999
Mari Vonen Bayeux 1996 – 1999
Ole Petter Hamnvik Rouen 1996 – 1999
Anfinn Birkeland Rouen 1997 – 1999
Per Arve Husevåg Rouen 1997 – 2000
Rasmus Myklebust Rouen 1997 – 2000
Arne Simensen Rouen 1997 – 2000
Bård Andreas Skjeggestad Rouen 1998 – 2001
Hedvig Marie Nordeng Lyon 1998 – 2001
Ingeborg Dybdal Øie Bayeux 1999 – 2002
Maren Retland Bayeux 1999 – 2002
Mari R Hanum Bayeuex 1999 – 2002
Martin Aarnæs Rouen 1999 – 2002
Erik Nesvold Rouen 1999 – 2002
Magnus Henriksen Stensvåg Rouen 1999 – 2002
Kristoffer Nordheim Rouen 1999 – 2002
Kristian Jensen Rouen 1999 – 2003
Håkon Lindqvist Kalbakk Rouen 2000 – 2003
Jakob Lundeby Kirkebak Rouen 2000 – 2003
Anne Balke Staver Lyon 2001 – 2004
Ingeborg Mork-Knutsen Lyon 2002 – 2005
Tor Jørgen Bergbye Rouen 2002 – 2005
Mari Nythun Sørlien Lyon 2002-2005
Fridtjof Hellstenius Hodnebø Rouen 2003 – 2006
Nenad Bejat Rouen 2003 – 2006
Marthe Prestegaard Lyon 2003-2006
Even Fatland Rouen 2004 – 2006
Natalie Linn A Holme Bayeux 2004 – 2007
Christian Erstad Rouen 2004 – 2007
Audun Nordtveit Rouen 2004 – 2007
Wenche Irene Hamre Bayeux og Lyon 2004/05 – 08/09
Bente Granaas Hansen Bayeux og Lyon 2005 – 2008
Åsmund Kjos Fjell Rouen 2005 – 2008
Kasper Vagle Rouen 2005 – 2008
Vilde Pedersen Bayeux 2005 – 2008
Kristian Andreassen Rouen 2005 – 2008
Anne Gro Isaksen Rouen 2006 – 2008
Emil Perron Rouen 2006 – 2009
Fanny Jervell Hult Lyon 2006 – 2009
Fredrik Molle Rouen 2006 – 2009
Kaja Marie Joval Bayeux 2006 – 2009
Maja Røkenes Myren Lyon 2006 – 2009
Sondre Pedersen Tunstad Rouen 2006 – 2009
Stefan Almehagen Sandstad Rouen 2006 – 2009
Martin Rustan Rouen 2006 – 2009
Øyvind Rustan Rouen 2006 – 2009
Tommy Borge Rouen 2006 – 2009
Ida Larald Brenna Lyon 2006 – 2009
Astrid Dahl Bayeux 2007 – 2009
Christian Valland Sivertsen Rouen 2007 – 2010
Victoria Lykke Syse Bayeux 2007 – 2010
Nils Yngvar Bøe Lindgren Rouen 2008 – 2010
Michèle Rouget Rouen 2008 – 2010
Johannes Norheim Rouen 2009 – 2012
Victoria Schei Bayeux 2009 – 2012
Sondre Nordhaug Ohlsson Rouen 2010 – 2013
Even Aanesland Rouen 2010 – 2013
Ingvild Ladegård Lockert Bayeux 2010 – 2013
Kaja Bakkevig Piene Bayeux 2010 – 2013
Markus Edvardsen Nodeland Rouen 2010 – 2013
Silje Leifsen Bayeux 2010 – 2013
Tyra Kristiansen Stave Bayeux 2010 – 2013
Paul Norheim Rouen 2010 – 2013
Einar Helland Berger Rouen 2011 – 2014
Sverre Aarseth Tunstad Rouen 2011 – 2014
Thomas Vanvik Gjedebo Rouen 2011 – 2014
Lars Magnus Iversen Rouen 2011 – 2014
Ingebjørg Før Gjermundsen Lyon 2012 – 2014
August Hjelle Petersen-Øverleir Rouen 2012 – 2015
Hedda Juni Lund Bayeux 2012 – 2015
Kristian Beichmann Rouen 2012 – 2015
Odd Syse Rouen 2012 – 2015
Taran Ruge Bayeux 2012 – 2015
Frida Walle Thornes Bayeux 2013 – 2016
Jon Eskil Ramsrud Kinsberg Rouen 2013 – 2016
Ragnhild Moe Walderhaug Bayeux 2013 – 2016
Torstein Ørbeck Eliassen Rouen 2013 – 2016
Vilde Sylvette Lie Hem Bayeux 2013 – 2016
Matilde Midtlin Eriksen Bayeux 2013 – 2016
Hallgeir Braut Rouen 2013 – 2016
Astrid Ellensdatter Mork-Knutsen Bayeux 2014 – 2017
Ane Laura Fineid Pedersen Bayeux 2014 – 2017
Emil Martens Rouen 2014 – 2017
Kristoffer Hjelle Petersen-Øverleir Rouen 2014 – 2017
Mariell Ryssdal Rouen 2014 – 2017
Luna Bloin-Wibe Rouen 2014 – 2017
Synnøve Holmebukt Bayeux 2014 – 2017
Jon Henrik Rennan Rouen 2014 – 2017
Peter Farstad Smeplass Rouen 2015 – 2018
Gabriel Gjessing Rouen 2015 – 2018
Tale Søfting Rouen 2015 – 2018
Torjus Hagen Rouen 2015 – 2018
Sol Pauline Hansen Rouen 2015 – 2018
Anna Glæserud Samuelsen Lyon 2015 – 2018
Ingeborg Breivik Vannebo Lyon 2015 – 2018

 

Vil du også være med? Sett deg på ventelisten her!